Lopov opljačkao restoran u Rekavicama: Ukrao novac iz aparata i pečenu jagnjetinu iz kuhinje VIDEO

Dragan | BL Portal

Nepoznati lopov opljačkao je restoran u Rekavicama, a sve su snimile nadzorne kamere.Provala je izvršena na stražnjim vratima lokala u Rekavicama, uoči 1. maja.

Na snimku se vidi jedan razbojnik koji 25 minuta poslije jedan sat obija aparate, uzima novac iz kase i pečenu jagnjetinu iz kuhinje.

Vlasnica Nada Danilović za portal Banjaluka.com kaže:

“Obavještena je policija i napravljen je uviđaj. Nadam se da će objava snimka dovesti do lopova, kako bi se spriječilo neko novo razbojništvo i kako bi ostali vlasnici bili na oprezu.”

Oznake: Lopov, policija, Rekavice