Nema bježanja! Na granici uhapšena četiri muškarca
Pripadnici Jedinice granične policije Orašje uhapsili su muškarca čiji su inicijali H.M. (31) jer je provjerama utvrđeno da je za njim Ministarstvo unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona raspisalo potjernicu zbog neovlaštene proizvodnje i stavljanje u promet droge.
Državljanin BiH je juče kontrolisan na ulasku u BiH na graničnom prelazu Šamac i predat je službenicima MUP-a Zeničko-dobojskog kantona, saopšteno je iz Granične policije BiH.
Pripadnici Jedinice granične policije su na aerodromu Tuzla u subotu, 12. marta, na letu iz Berlina lišili slobode muškarca A.S. (30), jer ga potražuje Opštinski sud u Tuzli zbog krivičnog djela laka tjelesna povreda.
Uhapšeni je predat predat službenicima Centra sudske policije u Tuzlanskom kantonu.
Istog dana, prilikom izlaska iz BiH na prelazu Bratunac uhapšen je muškarac D.V. (36), jer je ustanovljeno da ga potražuje Osnovni sud u Vlasenici radi izdržavanja kazne zatvora.
D.V. je predat službenicima Okružnog centra sudske policije Bijeljina.
Službenici Jedinice granične policije Gradiška su u petak, 11. marta, uhapsili muškarca A.L. (32), nakon što je utvrđeno da je za njim MUP Zeničko-dobojskog kantona kantona raspisao potjernicu zbog proizvodnje i stavljanje u promet droge, te je predat službenicima kantonalnog MUP-a.
