“Nestalo” 5.000 KM: Razbojnici presreli vozilo brze pošte i ukrali torbu sa novcem

Dvije nepoznate osobe večeras su na području Bišine, od Mostara prema Nevesinju, neposredno pred entitetskom linijom, presrele vozilo brze pošte „SkyTec Express“ nakon čega su od vozača oteli torbu u kojoj se nalazio novac.

Više informacija će biti poznato nakon uviđaja koji obavljaju pripadnici Odjela kriminalističke policije Policijske uprave Mostar.

Prema nezvaničnim saznanjima razbojnici su pobjegli u automobilu “golf 4”, sive boje, a sa sobom su pokupili plijen veći od 5.000 maraka.

O događaju su obaviještene i policijske ekipe na području Nevesinja.