Nesvakidašnja krađa u BiH: Ostavio mercedes u servisu – kada se vratio nije ga bilo
U Srebreniku se dogodila nesvakidašnja krađa.
Naime, kako piše Crna hronika, vlasnik je svoj automobil ostavio u auto-servisu kako bi uradio mali servirs. Nakon par dana trebao je doći po vozilo, ali je isto ukradeno iz auto-servisa.
Kako prenose mediji, iz servisa su ukradeni ključevi i mercedes. Slučaj je prijavljen policiji MUP TK PS Srebrenik.
