Nevjerovatno: Dok je medicinski tim bio na intervenciji ukrali im sanitetsko vozilo

Nesvakidašnja krađa dogodila se jutros oko dva sata kada je lopov ukrao sanitetsko vozilo Javne zdravstvene ustanove Brčko distrikta Bosne i Hercegovine, potvrđeno je Otisku iz više izvora.

Prema saznanjima Otiska ekipa medicinskog osoblja Hitne medicinske pomoći pozvana je na intervenciju u brčanskom naselju Brod, gdje su se pojavili u najkraćem mogućem roku, ali kada su krenuli nazad, prema prostorijama Hitne pomoći vozila nije bilo.

Krađa je odmah prijavljena i prema informacijama do kojih je došao Otisak policija je ukradeno sanitetsko vozilo zaustavila između Gradačca i Modriče.