Ništa im nije sveto: Lopovi provalili u Manastir Svete Matrone Moskovske

Nepoznata lica provalila su u Manastir Svete Matrone Moskovske u dobojskom naselju Ritešić i ukrala novac, dokumente i drugi predmeti.

Policija je prijavu o krađi zaprimila juče, saopštili su iz Policijske uprave Doboj.
Iz policije su naveli da je u Doboju oštećen automobil “golf tri” i da je u toku rad na rasvjetljavanju krivičnog djela oštećenje i oduzimanje tuđe stvar.

Oznake: Doboj, lopovi, manastir