Novo samoubistvo u UKC RS: Pacijent skočio sa petrog sprata, ostao mrtav na mjestu
Pacijent O.S. iz Čelinca izvršio je samoubistvo skokom sa petog sprata UKC Republike Srpske, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Pacijent O.S. iz Čelinca izvršio je samoubistvo skokom sa petog sprata UKC Republike Srpske, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.