Odnijeli nakit, televizore, alat… Dvije osobe osumnjičene za tri teške krađe

Dva lica iz Novog Grada osumnjičena su za tri teške krađe, saopšteno je iz Policijske uprave Prijedor.

Utvrđeno je da su Đ.G. i N.H. u novembru i decembru prošle godine iz kuća u mjestima Blagaj Rijeka i Blagaj Japra krali nakit, televizore, alat, radne mašine i druge predmete.

Policijska uprave Prijedor će protiv Đ.G. i N.H. prijedorskom Okružnom javnom tužilaštvu dostaviti izvještaj za počinjena krivična djela, a nad osumnjičenim N.H. kriminalistička obrada biće izvršena naknadno jer je trenutno na izdržavanju kazne zatvora.