Ostao bez skupog automobila: Oduzet mu BMW za koji nije imao potrebnu dokumentaciju

Dobojska policija oduzela je od lica čiji su inicijali A.V. iz Doboja automobil BM” X6, njemačkih registarskih oznaka, za koji nema potrebnu dokumentaciju.

Policija je nakon provjera utvrdila da A.V. u Registru novčanih kazni ima dug u iznosu od 1.632 KM, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Automobil je oduzet juče i toku je rad na ovom slučaju.