Oštetio ormariće u više navrata: Muškarac krao sitan novac sa autopraonice

Sarajlija Dž. I. osumnjičen je da je na području Istočnog Sarajevo pljačkao samouslužne autopraonice.

Policijskoj stanici Istočno Novo Sarajevo, juče je prijavljeno da je nepoznata osoba u poslednjih 10 dana u više navrata oštetila ormariće na samouslužnim praonicama u ulicama Vojvode Radomira Putnika i Kasindolskog bataljona i ukrala sitan novac.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštvu u Istočnom Sarajevu.

“Policijski službenici su operativnim radom na terenu došli do saznanja da se u vezu sa navedenim djelom može dovesti Dž.I. iz Novog Grada, Kanton Sarajevo”, rekli su u PU Istočno Sarajevo.

U toku je dokumentovanje predmeta nakon čega će tužilaštvu protiv pomenutog biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu, prenosi Srpskainfo.