Pali u akciji “Kutija”: Banjalučka policija uhapsila tri osobe zbog 15 krađa

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka uhapsili su tri lica osumnjičena da su na području ove uprave izvršila 15 krađa.

Lica čiji su inicijali B.M. D.T. i Ž.G. uhapšena su u petak, 20. avgusta, u akciji kodnog naziva “Kutija”, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

Na osnovu naredbe banjalučkog Osnovnog suda Banjaluka izvršen je pretres lokacija koja koriste B.M. i D.T. i pronađeni su i oduzeti predmeti koji mogu poslužiti za dokumentovanje krivičnih djela, počinjenih od januara 2019. godine do decembra lani.

Nakon evidentiranja i kompletiranja svih činjenica biće podnesen izvještaj banjalučkom Okružnom javnom tužilaštvu.