Policija hapsila: Četiri osobe lišene slobode zbog krađe nafte
Pripadnici Policijske stanice Srebrenica lišili su slobode četiri lica, svi iz Bratunca, zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo okarakterisano kao teška krađa, a riječ je o krađi nafte iz radnih mašina, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.
Slobode su lišena lica čiji su inicijali P.S, P.E, S.E. i B.N.
Policija je operativnim radom na terenu došla do saznanja da bi se mogla izvršiti krađa naftnih derivata iz radnih mašina firme iz Bijeljine, koje se nalaze u srebreničkom selu Čumavići.
Zbog tih saznanja policija je u mjestu Kutlićka rijeka kod Srebrenice zaustavila i kontrolisala dva putnička vozila, u kojima su se nalazila četiri lica. U prtljažniku putničkog motornog vozila marke “opel astra” otkriveni su kanisteri napunjeni naftnim derivatima.
O svemu navedenom obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina koji je naložio policijskim službenicima preduzmanje svih mjera i radnji iz svoje nadležnosti i dostavljanje Izvještaja o počinjenom krivičnom djelu
