Policija kažnjavala: Uhapšen vozač pod dejstvom opojnih droga
Policijski službenici Policijske stanice Doboj jedan lišili su slobode vozača sa područja ovog grada čiji su inicijala M.M. sa kod koga je utvrđeno prisustvo opojnih droga i sredstava u organizmu “thc” i “amp”, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.
Iz policije navode da je navedeno lice uhapšeno sinoć u 20.10 časova.
Istog dana Policijskoj stanici Doboj jedan oko 7.00 časova prijavljeno je da je u toku prethodne noći izvršena provala u dva objekta na području grada vlasništvo jednog privrednog društva. U toku je rad na rasvjetljavanju krivičnog djela teška krađa.
U protekla 24 časa na području Policijske uprave Doboj evidentirana su tri krivična djela, jedno narušavanje javnog reda i mira i tri saobraćajne nezgode, navodi se u saopštenju.
