Policija “ne prašta”: Maloljetnoj osobi ustupio mjesto vozača, pa ostao bez “opela”

Od lica čiji su inicijali LJ.K. iz Prijedora policijski službenici oduzeli su vozilo “opel” jer je maloljetnom licu omogućilo da upravlja ovim vozilom, saopšteno je danas iz Policijske uprave /PU/ Prijedor.

Utvrđeno je da je LJ.K. višestruki povratnik u činjenju težih prekršaja iz oblasti bezbjednosti saobraćaja i da po osnovu neplaćenih kazni duguje više od 3.300 KM.
Slijedi podnošenje zahtjeva sudu za pokretanje prekršajnog postupka protiv LJ.K.