Policija radi uviđaj! Zbog nesreće saobraćaj u ovom dijelu Srpske je obustavljen

Na regionalnom putu Doboj-Modriča u mjestu Višnjik obustavljen je saobraćaj zbog saobraćajne nezgode, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.

U toku je policijski uviđaj.

Iz AMS-a mole vozače za strpljenje.