Posao za banjalučku policiju: Vozio kamion bez položenog vozačkog, za kazne duguje 8.550 KM

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka oduzeli su od lica čiji su inicijali D.K. kamion “iveko” kojim je upravljalo bez položenog vozačkog ispita, a utvrđeno je i da u registru novčanih kazni ima dug od 8.550 KM.

Iz Policijske uprave Banjaluka saopšteno je da je provjerom utvrđeno da je u tovarnom sanduku tog teretnog vozila lice D.K. prevozilo drvne sortimente bez dokumentacije, kao i da vozilo nema registarske oznake i da nije registrovano.
O svemu je obaviješteno Šumsko gazdinstvo “Banjaluka”, čiji su radnici od D.K. oduzeli drvne sortimente.
Oduzeto je i vozilo, a D.K. je uručen prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz oblasti Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.