Povrijeđen vozač “opela”: Nakon nesreće prevezen u bolnicu

Dragan | BL Portal

Vozač automobila “opel” čiji su inicijali D.J. povrijeđen je prilikom slijetanja vozilom s kolovoza u Stanić Rijeci kod Doboja, rečeno je Srni u dobojskoj Policijskoj upravi

Iz policije navode da je lice D.J. iz Doboja zbrinuto u Bolnici “Sveti apostol Luka”, te da se doktori još nisu izjasnili o stepenu povreda.

Saobraćajna nezgoda dogodila se jutros u 6.20 časova. Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.