PU Banjaluka: Uhapšeno lice osumnjičeno za krađu automobila
Pripadnici Policijske uprave Banjaluka uhapsili su lice čiji su inicijali O.A. iz Laktaša, osumnjičeno da je ukralo automobil “Mercedes”.
Iz ove uprave je saopšteno da je jutros u 5.45 časova oštećeno lice prijavilo da je iz garaže koja se nalazi u okviru porodične kuće na području opštine Laktaši ukraden “mercedes”.
“Lice čiji su inicijali O.A. je sa navedenim putničkim automobilom u mjestu Boškovići, opština Laktaši, učestvovalo u saobraćajnoj nezgodi slijetanjem sa kolovoza”, navode iz policije.
U toku je kriminalistička obrada ovog lica.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Banjaluka.
