Saobraćajna nezgoda: “Golf” udario dvojicu pješaka
Dva pješaka povrijeđena su večeras u Hadžićima kada ih je udario automobil, rekla je Srni portparol Ministartsva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo /MUP/ Mersiha Novalić.
Novalićeva je rekla da je pješake udario automobil “golf”, te da su upućeni na ukazivanje ljekarske pomoći gdje su im konstatovane lakše tjelesne povrede.
Saobraćajna nezgoda se dogodila u 17.05 časova.
