Saobraćajna nezgoda u ulici Nikole Pašića

Danas je došlo do saobraćajne nezgode u Banjaluci u ulici Nikole Pašića kod marketa Sindi.

Na ovoj raskrsnici često dolazi do saobraćajnih nezgoda zbog nepreglednosti i nepažnje vozača.

Prema nepotvrđenim informacijama, u nezgodi nije bilo povrijeđenih, a pričinjena je samo materijalna šteta, piše ATV portal.

Oznake: Banjaluka, centar, Sindi