Teslićka policija na nogama: Bačena eksplozivna naprava na automobil

Eksplozivna naprava bačena je na putnički automobil “džeta”, vlasništvo lica čiji su inicijali S.T. sa područja opštine Teslić, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Vozilo je bilo parkirano u dvorištu porodične kuće.

Policija je prijavu zaprimila u subotu, 3. jula, u 23.10 časova, i u toku je rasvjetljavanje krivičnog djela izazivanje opšte opasnosti.