Tragičan epilog nesreće! U bolnici preminuo pješak kojeg je udario “polo”
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć u 21.25 dogodila na magistranom putu Doboj – Tuzla u naselju Klokotica u Doboj Istoku, poginuo je pješak.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć u 21.25 dogodila na magistranom putu Doboj – Tuzla u naselju Klokotica u Doboj Istoku, poginuo je pješak.