Udes u Banjaluci kod zgrade Vlade: Djevojka se skuterom zabila u auto FOTO
Saobraćajna nezgoda dogodila se upravo kod zgrade Vlade RS, kada je djevojka koja je vozila skuter, udarila u automobil ispred sebe.
Vozač automobila stao je na pješački prelaz da bi propustio pješaka i tom prilikom djevojka je udarila u zadnji kraj auta.

Stepen povreda nije nam poznat.Trenutno se stvaraju velike gužve i čeka se na policiju.
