Uhapšen pijani vozač: Sjeo za volan sa 2,08 promila alkohola u krvi

Dragan | BL Portal

Policija u Derventi uhapsila je vozača čiji su inicijali S.B. koji je vozio sa 2,08 promila alkohola u krvi, saopšteno je danas iz dobojske Policijske uprave.

Vozač je uhapšen sinoć oko 22.50 časova.

Policijskoj stanici Stanari juče je prijavljena krađa iz jednog trgovinskog objekta, a policiji u Tesliću je prijavljena provala u porodičnu kuću vlasništvo lica čiji su inicijali V.T.

Iz policije su naveli da rade na rasvjetljavanju ova dva krivičnih djela.