Uhapšen zbog sumnje da je ženi ukrao 200 evra iz torbice

L.Ž. iz Gradiške uhapšen je juče zbog sumnje da je ženi ukrao 200 evra. iz torbice.

Oštećena je prijavila krađu Policijskoj stanici Gradiška juče oko 14 časova.
“Po kompletiranju i dokumentovanju predmeta Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka protiv lica M.Ž. biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu krađa u redovnoj proceduri”, rekli su iz Policijske uprave Gradiška.