Uviđaj završen, vozila sklonjena: U mjestu Višnjik normalizovan saobraćaj nakon nesreće
Na regionalnom putu Doboj-Modriča pušten je saobraćaj nakon završenog policijskog uviđaja i uklanjanja vozila u mjestu Višnjik, saopšteno je iz Auto-moto saveza /AMS/ Republike Srpske.
