Vatrogasci na terenu: Požar u Banjaluci, gorio stan FOTO
U stanu u banjalučkoj ulici Knjaza Miloša juče je izbio požar u kojem je pričinjena materijalna šteta.
U Vatrogasno-spasilačkoj brigadi Banjaluka rekli su da su dojavu o požaru dobili u 11.40 časova.
Prema prvim informacijama u ovom požaru nije bilo povrijeđenih.
