Vatrogasci reagovali: Gorio automobil u Banjaluci FOTO
Jedan automobil zapalio se večeras u ulici Ravnogorska u Banjaluci.
Banjalučki vatrogasci brzo su reagovali i požar na automobilu u naselju Nova Varoš je ugašen.
Na vozilu je nastala materijalna šteta i ono trenutno nije u voznom stanju.
Zasad nije poznato da li je na automobilu došlo do samozapaljenja ili je požar podmetnut.
Foto/vijest: Fer portal
