Više prekršaja: U Banjaluci vozio bez dozvole, sa više od 28.000 KM duga za kazne

Banjalučka policija utvrdila je prilikom kontrole da je muškarac čiji su inicijali N.D. vozilom upravljao bez položenog vozačkog ispita i da ima dug u registru novčanih kazni od 28.657 KM.

Iz Policijske uprave Banjaluka saopšteno je da je ovom licu uručen prekršajni nalog, a vozilo kojim je upravljalo privremeno je oduzeto i biće vraćeno vlasniku čiji su inicijali A.T. kojem će, takođe, biti uručen prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja davanje vozila na upravljanje licu koje nema položen vozački ispit.

U saopštenju se navodi da su pripadnici Policijske uprave Banjaluka juče prilikom obavljanja redovnih poslova i zadataka kontrolisali automobil marke “folksvagen polo”, kojim je upravljalo lice N.D.

“Prilikom kontrole, utvrđeno je da je N.D. upravljavo vozilom bez položenog vozačkog ispita i da je vlasnik vozila lice A.T., a izvršenim provjerama kroz službene evidencije utvrđeno je da lice N.D. ima dug u registru novčanih kazni u iznosu od 28.657 KM”, dodaje se u saopštenju.