Anastasija Ražnatović se vraća za Beograd: Pjevačica želi da bude sa porodicom nakon gubitka bebe
Kako pišu pojedini mediji, Anastasija Ražnatović se, usljed teškog perioda koji ju je zadesio, vraća za Beograd.
Naime, ona bi navodno već krajem nedjelje trebalo da stigne u Srbiju, a navodno su joj gotovi i papiri koji su je zadržavali u Sevilji čitav ovaj period, piše “Informer”.
– Pošto prolazi kroz veoma težak period, želi da neko vrijeme bude sa porodicom. Dugo nije dolazila u Srbiju jer je čekala da se srede papiri koji su joj potrebni za život u Španiji. Pošto je to završeno, sad može da dolazi kući kad god poželi. Potreban joj je mir, pa je ugasila svoj profil na Instagramu i povukla se iz javnosti. Uz nju je sve vrijeme Nemanja i on joj je najveća podrška – navodi upućeni izvor.
Anastasija će prvi put vidjeti i malog Krstana, Bogdaninog i Veljkovog drugog sina, što je veoma raduje.
– Mnogo joj je teško palo što nije mogla da vidi Veljkovog i Bogdaninog drugog sina, osim preko kamere na telefonu. Konačno će moći da ga zagrli i poljubi i srećna je zbog toga. Nedostajao joj je i mali Željko, kog obožava. Uz njih dvojicu, ali i majku Cecu i tetku Lidiju Ocokoljić, uspjeće da se brže oporavi od svega i nastavi dalje – dodaje izvor za pomenuti medij.
