Dnevna doza humora: Doktor i pacijent

Ulazi čovjek kod doktora, a doktor mu kaže:

– “Dobar dan, dugo vas nisam vidio.”
– “Znam, bio sam nešto bolestan.”

Oznake: doktor, Humor, pacijent