Dnevna doza humora: Loše jutro

Dragan | BL Portal

Žali se čovjek ljekaru:

– Doktore, kad god se ujutru probudim, prvih pola sata loše se osjećam.

– Navij budilnik pola sata kasnije! – mirno mu odgovori doktor.

Oznake: doktor, Humor