Dnevna doza humora: Perica upao u šaht
Šetaju se Perica i Jovica i Perica odjednom upade u šaht.
“Jesi li dobro?”
“Ma jesam! Sreća pa je šaht otvoren, inače ne bih mogao da izađem!”
Šetaju se Perica i Jovica i Perica odjednom upade u šaht.
“Jesi li dobro?”
“Ma jesam! Sreća pa je šaht otvoren, inače ne bih mogao da izađem!”