Dnevna doza humora: Perica upao u šaht

Šetaju se Perica i Jovica i Perica odjednom upade u šaht.

“Jesi li dobro?”

“Ma jesam! Sreća pa je šaht otvoren, inače ne bih mogao da izađem!”

Oznake: Humor, Perica, Šaht, Smijeh