Dnevna doza humora: Zagor nije izašao

Policajac dolazi i vidi dječaka kako plače i pita ga: “Zašto plačeš, dječače?”

Dječak: “Ma, bio sam na kiosku i Zagor još nije izašao.”
Na to policajac izvadi pištolj, uperi ga u kiosk i poviče: ‘Izađi, Zagore, nećemo ti ništa!”

Oznake: Dječak, policajac, Zagor