“Koleginica se malo zanijela u svojim izjavama”: Lukas odustao od dueta sa Severinom
Aleksandar Vuksanović poznatiji kao Aca Lukas odustao je od dueta sa Severinom Vučković zbog, kako smatra, govora mržnje prema Srbima. Pjevač je sa koleginicom imao u planu da uradi hit, ali od te saradnje sada nema ništa.
“Ja kao pjevač poštujem sve nacionalosti jer svi oni dolaze na moje nastupe u kojoj god zemlji da pjevam. Volim sve građane i ljude bez obzira koje su nacije. Koleginica se malo zanijela u svojim izjavama, a kada bude to shvatila biće joj prekasno. Želim joj svu sreću, ali sa njom nemam namjeru da sarađujem poslije onakve izjave o našem narodu”, poručio je Lukas za Kurir.
Podsjetimo, Vučkovićeva je odbila da radi na novom regionalnom tv projektu uz obrazloženje da ne sarađuje sa ljudima koji ne priznaju da se u Srebrenici desio genocid. Severina je nedavno napala i poglavara SPC patrijarha Porfirija zbog poznanstva sa njenim bivšim suprugom Milanom Popovićem.