Najavila novu pjesmu: Severina objavila izazovne fotografije sa snimanja spota
Severina je snimila duet s bugarskim muzičarom Azisom, a pjesma se zove “Fališ mi“.
Seve je na Instagramu objavila kratki tizer spota, a danas je dodala i fotografije s pripreme za snimanje spota.
Otkrila je da je njen novi singl nastao u saradnji s Filipom Miletićem, koji je autor mnogih njenih hitova.
View this post on Instagram
