“Nije baš najjasnije kako”: Za Bikovića su rekli da najplaćeniji glumac, on ovako odgovorio

Miloš Biković ukrao je mnoga srca, što svojom glumom, što stasom. Međutim, nedavno su se pojavili navodi da je on najplaćeniji mladi glumac u Srbiji što mu, kako kaže, “i nije baš najjasnije kako”.

“Nije mi to jasno jer ja ne snimam toliko u Srbiji, radim “Južni vetar”… “Košare” sam krenuo da radim pa je stalo snimanje. Tu imam malu ulogu, a i odrekao sam se honorara. Jako mi je čudno kako dolazi do toga”, rekao je Biković, piše Telegraf.