Pjevačica se “stesala”: Ivana Selakov otkrila kako je skinula 13 kilograma viška

Pjevačica Ivana Selakov višak kilograma je nabacila tokom trudnoće, ali je pomoću dijete uspjela da ih skine.

Naime, Ivana se tokom trudnoće ugojila 13 kilograma, a uz pomoć dijete je uspjela da skine višak.

– U trudnoći sam se ugojila 13 kilograma, ali nije to strašno. Znam da ima dosta žena koje se i više ugoje. Nisam pazila na ishranu jer mi je bilo bitno samo da moje dijete bude zdravo. Dugo nisam mogla da dobijem dijete, tako da kada sam ostala u drugom stanju, sebi sam dozvolila da jedem sve što želim – rekla je pjevačica svojevremeno.

– Skinula sam brzo kilažu kada sam postala majka. Zahvaljujući proteinskoj dijeti, gdje se uglavnom jede samo meso i povrće, skinula sam sve suvišne kilograme. Hljeb ne jedem uopšte, kao ni tijesto, krompir, grašak, slatkiše… Ma sve što mi je omiljeno mi je i zabranjeno. Ponekad pojedem neko voće, ali uglavnom samo pijem limunadu – ispričala je pjevačica za koja je ponovo uspjela da se ugoji, te je sada opet na istom režimu ishrane.

– Tokom korone sam se užasno ugojila. Nisam se kretala i od nervoze sam samo jela. Pridržavala sam se proteinske dijete i uspjela da izgubim kilograme pred ljeto puno nastupa – kaže Ivana, koja priznaje da ne voli da vežba.

– Mrzim da vježbam i samo dva puta sam u životu ušla u teretanu. Ja sam onaj tip osobe koja je vječito na poštedi. Ne podnosim teretanu, ne volim da trčim, ma ništa od toga me ne zanima. Lakše mi je da promijenim ishranu i pokazalo se da tako mogu da smršam – priznala je ona, piše Alo.