Sa starim drugom: Prva fotografija Žarka Lauševića nakon što se opravio od korone

Glumac Žarko Laušević je od 27. oktobra ležao je ubolnici KBC Bežanijska kosa, gdje se oporavljao od korona virusa. On se u međuvremenu oporavio i sada se vratio normalnom životu.

Njegov kolega Milutin Mima Karadžić je objavio je fotografiju sa Žarkom. Obojica su bili odlično raspoloženi.
“Moj drug Lauš…a počeli smo zajedno ko klinci, i sad radimo zajedno ali, više nismo klinci”, napisao je Mima.
Podsjetimo, Žarko Laušević je dugo vodio borbu sa opakim virusom na koji je pozitivno sve više i više estradnih ličnosti. Mima i Žarko se drže još iz studentskih dana, a često su i sarađivali.