Sanja Kužet poslije preležane bolesti: Korona me pokosila
Voditeljka Sanja Kužet vratila se poslu nakon što je imala zdravstvene probleme uzrokovane korona virusom.
Ona je otkrila kako se osjeća poslije preležane bolesti.
“Dobro se osjećam sada i to je najvažnije. Nije me obišao taj omikron, kao i većinu stanovništva. Uspjela sam da izbjegnem koronu sve ove godine, ali omikron me je na kraju pokosio. Bio je uporan i to je trajalo. Ja sam se sve vrijeme dobro osjećala, ali ne toliko dobro da bih bila u punom sjaju da bih mogla da radim svoj posao. Mjesec januar mi je bio u znaku kuće i porodice”, kazala je voditeljka.
Ona je dodala da je redovno gledala emisije koje nije vodila, iako inače ne gleda one u kojima je ona domaćin programa, piše Blic.
“Pratila sam emisije i nije mi bilo mnogo čudno da gledam, a da ja nisam u emisiji. Spremna sam na to da u ovom poslu moramo da budemo spremni na sve situacije. Kada sam morala da zamenim Voju, nije mi bilo strano”, rekla je Sanja.
Kužet je dodala i da joj nije bio problem da dvije nedjelje provede zatvorena u svom stanu.
“Nije mi teško pala izolacija jer sam se osjećala dobro. Nisam morala da ležim sve vrijeme, a ako nisam u krevetu i ako mogu da se po kući snalazim i da obavljam šta treba, onda mi nije teško”, istakla je ona.
