Srbin uživa u raju u srcu Atlantika: Đoković otišao na odmor poslije osvajanja Rolan Garosa FOTO
Najbolji svetski teniser Novak Đoković “uhvaćen” je sa suprugom Jelenom na putu kao portugalskom ostrvu Sao Migel gdje će provesti nekoliko dana odmora!
Đoković se iz Pariza, gdje je u nedjelju osvojio svoju 23. Grend slem titulu, uputio pravo u Portugaliju kako bi sa porodicom uživao u jednoj od glavnih turističkih destinacija te zemlje.
Nole je još na konferenciji za medije, odmah poslije pobjede nad Kasperom Rudom, najavio da će uzeti nekoliko dana odmora i da neće igrati mečeve do početka Vimbldona u prvoj polovini jula.
Kada je u pitanju sama Portugalija, Novak je zvaničan meč tamo posljednji put igrao 2007. godine kada je pobijedio Rišara Gaskea u finalu Eštorila i tako postao šampion.
Djokovic foi aos Açores fazer o quê? Já não há coca, homem…🤦♂️ pic.twitter.com/whQsCYA4NK
— João Nuno Gonçalo (@joaonunogoncalo) June 13, 2023
Samo ostrvo Sao Migel pripada Azorskim ostrvima za koje kažu da su “raj u srcu Atlantika” i da je najveći dragulj azorskog arhipelaga, dok je Corvo najmanje ostrvo koje se pješke može obići za jedan dan.
U pitanju su vulkanska ostrva koja su istovremeno plava i zelena, crna i vulkanska, i prelivena okamenjenom lavom. U njihovim kraterima su smještena jezera nevjerovatne ljepote i toplih vodopada.
