Svečana akademija: Obilježeno 45 godina banjalučkog Studentskog pozorišta

Svečana akademija povodom obilježavanja 45 godina od osnivanja banjalučkog Studentskog pozorišta održana je u Koncertnoj dvorani Kulturnog centra Banski dvor.

Ovaj značajan jubuilej okupio je brojne ličnosti iz javnog i kulturnog života Banjaluke i Republike Srpske.