Zejna pričala o gadnim komentarima: Previše sam lijepa da bi neko rekao nešto za pripadnost

Pjevačica Zejna Murkić gostovala je kod voditelja Ivana Gajića gdje se dotakla svoje nacionalne pripadnosti.

Naime, ona je već nakon Evrovizije pričala o gadnim komentarima koje je dobijala. Međutim, kao što je tada navela nju to ne dotiče.

“Ne doživljavam jer sam lijepa. Kada smo klinci bili, djeca su bila surova i to je bilo ranije. Danas sam previše lijepa da bi mogao bilo ko nešto da mi kaže. To što ljudi pišu na internetu je nebitno, to i ne gledam. Ali kada si klinac i kada ti to neko u lice kaže”, rekla je pjevačica i dodala:

“Ja sam uvijek ćutala, međutim, kada sam progovorila i malo se osamostalila, sve je prestalo. Ljudi uvijek idu na slabe i moraš da pokažeš karakter. Karakter nije da pristaneš na sve da bi bio navodno kul, već da ne pristaneš i budeš svoj, e to je mnogo kul. Povučeš se ako treba zbog svog zdravlja i nekog psihičkog mira svog, ali ne zbog toga što se bojiš”.

Oznake: Komentari