Izložba grafika „BoljeTi“ Dajane Nedić u Banskom dvoru
U Malom izložbenom salonu Banskog dvora u četvrtak u 19 časova biće otvorena izložba grafika „BoljeTi“, Dajane Nedić dobitnice nagrade “Plaketa Banskog Dvora” za 2019/2020. godinu.
U Malom izložbenom salonu Banskog dvora u četvrtak u 19 časova biće otvorena izložba grafika „BoljeTi“, Dajane Nedić dobitnice nagrade “Plaketa Banskog Dvora” za 2019/2020. godinu.