Biljana Plavšić izašla iz bolnice: Bivša predsjednica Srpske kod kuće nastavlja liječenje korone
Nekadašnji predsjednik Republike Srpske Biljana Plavšić puštena je na kućni oporavak iz bolnice “Dragiša Mišović” u Beogradu gdje je bila na liječenju zbog zaraze virusom korona.
