Božićni prijem kod Pranjića: Prisustvovao i predsjednik Republike Srpske
Potpredsjednik Republike Srpske Davor Pranjić organizovao je u Banjaluci božićni prijem.
Poslate su poruke mira, suživota i tolerancije.
Prijemu su prisustvovale brojne zvanice, među kojima i predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, vrhbosanski nadbiskup kardinal Vinko Puljić.
Dodik je rekao da je ovo prilika da se ljudi sretnu i da Republika Srpska pokaže da poštuje identitet svih, prenosi RTRS.
