DNS prelazi u opoziciju u NSRS: Ono što bude dobro hvalićemo, što ne bude kritikovaćemo
Klub DNS-a u Narodnoj skupštini RS obavijestio je Kolegijum NS RS da od danas prelazi u opoziciju, rekao je Duško Ivić, poslanik te stranke u parlamentu.
Klub DNS-a u Narodnoj skupštini RS obavijestio je Kolegijum NS RS da od danas prelazi u opoziciju, rekao je Duško Ivić, poslanik te stranke u parlamentu.