Dodik stigao u Tursku: Zahvalio se Čavušogluu za gostoprimstvo – slijedi sastanak VIDEO

Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik susreo se večeras u Istanbulu sa ministrom inostranih poslova Turske Mevlutom Čavušogluom i uskoro će početi razgovor dvojice zvaničnika.

“Hvala Mevlutuu Čavušogluu za divno gostoprimstvo”, piše na Dodikovom Tviter profilu, na kojem je objavljen snimak susreta Dodika i Čavušogula.

Dodik je ranije danas rekao da će na sastanku biti riječi o infrastrukturnim projektima, ekonomskoj saradnji, kao i političkim izazovima u vezi sa ukrajinskom krizom.