Elek otkrio: Nezadovoljni funkcioneri SDS-a tražili sastanak sa Dodikom
Predsjednik Nadzornog odbor Olimpijskog centra “Jahorina” Nedeljko Elek izjavio je Srni da jedini sastanak koji je održan juče na Jahorini bio sastanak sa nekoliko visokih funkcionera SDS-a koji su, nezadovoljni politikom Mirka Šarovića, tražili od njega sastanak sa Miloradom Dodikom.
Reagujući na izjavu predsjednika SDS-a Pale Slađane Jašarević da je juče održan sastanak na kojem je, kako je rekla, dogovoreno “otimanje Jahorine” odmah nakon izbora, Elek je rekao da je ovo jedan u nizu spinova Jašarevićeve i dijela SDS-a.
“Plasiranje neistina i spinovanje je dio politike pojedinaca iz SDS-a i bivše novinarke, a pogotovo u posljednje vrijeme kada je sve više onih koji bi da napuste redove ove stranke zbog promašene politike Mirka Šarovića i njegovih najbližih saradnika”, naglasio je Elek.
