“Ipak smo jedno”: Cvijanovićeva poručila da ljudi na braniku otadžbine zaslužuju svako poštovanje

Predsjednica Republike Srpske Željka Cvijanović prisustvovala je danas združeno taktičkoj vježbi sa bojevim gađanjem “Sadejstvo 2020”.

Predsjednica je imala priliku da upozna mladog pripadnika Vojske Srbije čija rodbina živi u Republici Srpskoj i iskazala zadovoljstvo i zahvalnost ljudima koji stoje na braniku svoje otadžbine poručivši da oni zaslužuju svako poštovanje, ne samo u teškim vremenima, nego i u vrijeme mira.

https://www.instagram.com/p/CGKsrdDhtAY/?utm_source=ig_embed

“Ljudi koji stoje na braniku svoje otadžbine zaslužuju svako poštovanje, ne samo u teškim vremenima, već i u vrijeme mira. Drago mi je što sam danas tokom vojne vježbe na Pešterskoj visoravni imala priliku upoznati ovog mladog pripadnika Vojske Srbije čija rodbina živi u Republici Srpskoj. Ipak smo jedno bez obzira s koje strane Drine živimo”, navela je.